Główna Wydarzenia Projekty Publikacje Dyplomy Praca Hardware Linki

Aktualności


15-16.06.2007:
Członkowie Koła wygłosili swe Artykuły podczas XXVI Seminarium Kół Naukowych Mechaników na Wydziale Mechanicznym Wojskowej Akademii Technicznej.

więcej...


11-14.06.2007:
Delegacja KNSE przedstawiła swoje dokonania podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich MACH-TOOL.

więcej...


29.05-01.06.2007:
Udział przedstawicieli KNSE w XI Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych „PLASTPOL 2007”.

więcej...Współpraca:


StatystykaProjekt strony:
WAW


Ostatnia aktualizacja:

17.12.2007

29.05-01.06.2007r. Udział przedstawicieli KNSE w XI Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych „PLASTPOL 2007”.


PLASTPOL to jedne z największych targów branży polimerowej nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowej i Wschodniej.
W tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw ( http://www.targikielce.pl/targi/plastpol ) Sztucznych uczestniczyło 772 wystawców z 29 krajów, co oznacza ogromny i ponowny wzrost potencjału tej imprezy, wobec poprzednich edycji.
Zwiedzający mogli zapoznać się z najnowszymi maszynami i urządzeniami do przetwórstwa tworzyw, technologiami projektowania, konstruowania i wytwarzania odpowiednich narzędzi, a także nowościami z zakresu oferty tworzyw oraz sposobów ich recyklingu.
Ogromną zaletą uczestnictwa w ww. targach jest możliwość wzięcia udziału w licznych konferencjach i seminariach, gdzie prezentuje się najnowsze osiągnięcia ze świata nauki oraz przemysłu.
Zainteresowania Członków KNSE koncentrują się przede wszystkim na narzędziach numerycznych służących do projektowania, konstruowania i wytwarzania form wtryskowych.
Ze względu na niebagatelny dorobek członków Koła w omawianym zakresie, również w tym roku na targach PLASTPOL nie zabrakło delegacji KNSE, która wzięła w nich udział w charakterze wystawców. Członkowie Koła przedstawiali swe osiągnięcia na stoisku targowym firmy SIEMENS A&D UGS PLM SOFTWARE (www.ugs.pl), producenta m.in. programów Solid Edge oraz Unigraphics NX.
Ważne jest, iż zarówno zwiedzający targi PLASTPOL (Fot. 121), jak też Wystawcy (Fot. 122) chętnie odwiedzali stoisko firmy UGS, m.in. aby zapoznać się z pracami Członków KNSE.Fot. 121. Zwiedzający PLASTPOL chętnie odwiedzali stoisko UGS i KNSE.
Fot. 122. Do grona odwiedzających stoisko UGS i KNSE należeli też Wystawcy targów PLASTPOL: na pierwszym planie od prawej: Eugene Radomski (Moldflow Corp.), Ryszard Ostrowski (UGS), w tle środku Michał Bachan (KNSE).


Fakt reprezentowania Wydziału Mechanicznego UTP podczas targów PLASTPOL przez KNSE przyczynił się do dalszego doskonalenia wizerunku naszej Uczelni.