Główna Wydarzenia Projekty Publikacje Dyplomy Praca Hardware Linki

Aktualności


15-16.06.2007:
Członkowie Koła wygłosili swe Artykuły podczas XXVI Seminarium Kół Naukowych Mechaników na Wydziale Mechanicznym Wojskowej Akademii Technicznej.

więcej...


11-14.06.2007:
Delegacja KNSE przedstawiła swoje dokonania podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich MACH-TOOL.

więcej...


29.05-01.06.2007:
Udział przedstawicieli KNSE w XI Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych „PLASTPOL 2007”.

więcej...Współpraca:


StatystykaProjekt strony:
WAW


Ostatnia aktualizacja:

17.12.2007

23-27.08.2004r Szkolenie dotyczące profesjonalnego posługiwania się modułem CAM systemu Unigraphics NX2.


System UGS Unigraphics NX2 jest najpotężniejszym systemem 3D MCAD/CAM/CAE na świecie. Znajduje się on na wyposażeniu poważnych firm z najważniejszych branż przemysłowych, np. lotniczej (Boeing, IAPO Suchoj, Rolls-Royce) i samochodowej (Ford, General Motors, Nissan). W Polsce do grona Użytkowników programu Unigraphics należą m.in. PZL Okęcie , PZL Świdnik i bydgoski Formet.

Jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie modułów systemu NX2 jest moduł CAM - Manufacturing, będący niedościgniony w symulacjach numerycznych m.in. frezowania CNC 5-osiowego. Umiejętność posługiwania się systemem UGS Unigraphics NX2, a zwłaszcza jego modułem CAM jest dziś więc niezwykle cenna.

Przedstawiciel Koła Naukowego Solid Edge, Wojciech Bieniaszewski przebywał na tygodniowym szkoleniu w Firmie UGS, celem poznania potężnych możliwości modułu NX2 CAM. W szkoleniu wzięli udział m.in. profesjonaliści z firm zajmujących się wdrażaniem NX2 w polskim przemyśle (Fot. 59).Fot. 59. Uczestnicy szkolenia w posługiwaniu się modułem CAM NX2


Udział w szkoleniu stał się wspaniałą okazją do poznania wiodących na światowym rynku narzędzi numerycznych CAM.

Szkolenie zakończyło się egzaminem sprawdzającym przyswojoną wiedzę, a po jego zaliczeniu Wojciech Bieniaszewski otrzymał:

Certyfikat ukończenia szkolenia w posługiwaniu się modułem CAM Manufacturing systemu UGS Unigraphics NX2.

Dziękujemy Firmie UGS za zaproszenie na Szkolenie!