Główna Wydarzenia Projekty Publikacje Dyplomy Praca Hardware Linki

Aktualności


15-16.06.2007:
Członkowie Koła wygłosili swe Artykuły podczas XXVI Seminarium Kół Naukowych Mechaników na Wydziale Mechanicznym Wojskowej Akademii Technicznej.

więcej...


11-14.06.2007:
Delegacja KNSE przedstawiła swoje dokonania podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich MACH-TOOL.

więcej...


29.05-01.06.2007:
Udział przedstawicieli KNSE w XI Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych „PLASTPOL 2007”.

więcej...Współpraca:


StatystykaProjekt strony:
WAW


Ostatnia aktualizacja:

17.12.2007

05.06.2003r Seminarium „Zastosowanie systemu Solid Edge V14 do projektowania płatowców i podwozi lotniczych”, zorganizowane w Instytucie Lotnictwa w Warszawie przez firmę GM System.


Podczas spotkania w Instytucie Lotnictwa (www.ilot.edu.pl) zaprezentowano najnowsze możliwości systemu Solid Edge, ściśle dedykowane branży lotniczej. Należą do nich m.in. udoskonalenia narzędzi służących do modelowania powierzchni swobodnych, inteligentnych dużych zespołów części oraz automatycznego generowania dokumentacji płaskiej na podstawie modeli 3D.

W seminarium udział wzięli wszyscy pracownicy Działu Konstrukcyjnego, a uświetnił je swoją osobą Kierownik Laboratorium Podwozi Lotniczych, Dr inż. Z. Wołejsza (Fot. 11).Fot. 11. Część uczestników Seminarium w Instytucie Lotnictwa w Warszawie

Seminarium poprowadził Dyrektor Techniczny wrocławskiej firmy GM System (www.gmsystem.pl), Dyr. Grzegorz Kazimierczak. Firma GM System zajmuje się wdrażaniem Solid Edge w Instytucie Lotnictwa i wspomaganiem pracowników Instytutu w jego użytkowaniu. Poza tym, Dyr. G. Kazimierczak jest uznanym Autorem niezwykle popularnej książki „Solid Edge 8/9”, której lekturę mają obowiązkowo za sobą wszyscy Członkowie KNSE i do której nie sposób nie powracać.

Członkowie Koła Naukowego Solid Edge przedstawili na zakończenie Seminarium swoje osiągnięcia w zakresie modelowania podwozi lotniczych w UGS Solid Edge.

Dziękujemy firmie GM System oraz Instytutowi Lotnictwa za zaproszenie!